ЈНМВ 9/2018

Објављено петак, 16 новембар 2018

ЈНМВ 9/2018

Уручена признања „Капетан Миша Анастасијевић”

Објављено среда, 13 децембар 2017

У свечаној сали Матице српске уручена су признања „Капетан Миша Анастасијевић” за подручје Јужнобачког округа.

nagrade kapetan misa anastasijevic1
Фото: Дневник (Ф: Бакић)

Оцењивање и вредновање предузетничког стваралаштва већ 17 година организује „Медија инвент”, у оквиру пројекта „Пут ка врху”, с основном идејом да се афирмише привредно и друштвено стваралаштво Србије, а однедавно и Републике Српске и Дистрикта Брчко. Награђено је двадесет компанија и појединаца који својим радом и залагањем доприносе стварању квалитетног пословног амбијента и развоју привреде.

Опширније: Уручена признања „Капетан Миша Анастасијевић”

Нови подови у нашој школи

Објављено субота, 08 новембар 2014

Након више од 35 година наша школа је добила нове подове. Сада нам је школа лепша и чистија.

Опширније: Нови подови у нашој школи

Дан месне заједнице Југовићево

Објављено понедељак, 01 јун 2015

Група ученика из 4-1, ОШ"Светозар Марковић Тоза" је 21.04.2015. пригодним програмом заједно са осталим учесницима учествовала у свечаном обележавању Дана месне заједнице "Југовићево".