Уручена признања „Капетан Миша Анастасијевић”

Објављено среда, 13 децембар 2017

У свечаној сали Матице српске уручена су признања „Капетан Миша Анастасијевић” за подручје Јужнобачког округа.

nagrade kapetan misa anastasijevic1
Фото: Дневник (Ф: Бакић)

Оцењивање и вредновање предузетничког стваралаштва већ 17 година организује „Медија инвент”, у оквиру пројекта „Пут ка врху”, с основном идејом да се афирмише привредно и друштвено стваралаштво Србије, а однедавно и Републике Српске и Дистрикта Брчко. Награђено је двадесет компанија и појединаца који својим радом и залагањем доприносе стварању квалитетног пословног амбијента и развоју привреде.

Опширније: Уручена признања „Капетан Миша Анастасијевић”

Чаролија воде

Објављено уторак, 14 новембар 2017

Ученици трећих разреда наше школе су од 6 - 10.11.2017. године учествовали у реализацији пројекта „Чаролија воде – питка вода новосадска“. Носилац пројекта је ЈКП „Водовод и канализација“ Нови Сад.

Пројекат је реализован кроз предавачки део и радионице.

Опширније: Чаролија воде

Основци и пензионери у истом тиму

Објављено уторак, 10 октобар 2017