ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА УЧЕНИКЕ 5. И 7. РАЗРЕДА

Објављено понедељак, 20 новембар 2017

У  четвртак, 23.11.2017. године у 13.15. часова, у свечаној сали школе ће бити одржана презентација у вези са он лајн  припремом  из математике за  ученике  V  и VI  разреда за евентуални упис у специјална одељења   и   ученике  VII и VIII  разреда за упис у средњу школу. Припрему организује и реализује Фондација „Центар за младе таленте“. Припрема је бесплатна и нема никаквих посебних услова за пријаву. Додатне информације се могу добити на маил адресу Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели.

Чаролија воде

Објављено уторак, 14 новембар 2017

Ученици трећих разреда наше школе су од 6 - 10.11.2017. године учествовали у реализацији пројекта „Чаролија воде – питка вода новосадска“. Носилац пројекта је ЈКП „Водовод и канализација“ Нови Сад.

Пројекат је реализован кроз предавачки део и радионице.

Опширније: Чаролија воде

Основци и пензионери у истом тиму

Објављено уторак, 10 октобар 2017