Обавештење

Објављено четвртак, 30 август 2018

Прво полугодиште почиње у понедељак 3. септембра 2018. године, непарна смена креће пре подне.

Обавештење

Објављено недеља, 26 август 2018

Обавештење за родитеље будућих ђака првака, свечани пријем првака  ће се одржати 31.08.2018. са почетком у 18 часова.

Уручена признања „Капетан Миша Анастасијевић”

Објављено среда, 13 децембар 2017

У свечаној сали Матице српске уручена су признања „Капетан Миша Анастасијевић” за подручје Јужнобачког округа.

nagrade kapetan misa anastasijevic1
Фото: Дневник (Ф: Бакић)

Оцењивање и вредновање предузетничког стваралаштва већ 17 година организује „Медија инвент”, у оквиру пројекта „Пут ка врху”, с основном идејом да се афирмише привредно и друштвено стваралаштво Србије, а однедавно и Републике Српске и Дистрикта Брчко. Награђено је двадесет компанија и појединаца који својим радом и залагањем доприносе стварању квалитетног пословног амбијента и развоју привреде.

Опширније: Уручена признања „Капетан Миша Анастасијевић”

Нови подови у нашој школи

Објављено субота, 08 новембар 2014

Након више од 35 година наша школа је добила нове подове. Сада нам је школа лепша и чистија.

Опширније: Нови подови у нашој школи

Дан месне заједнице Југовићево

Објављено понедељак, 01 јун 2015

Група ученика из 4-1, ОШ"Светозар Марковић Тоза" је 21.04.2015. пригодним програмом заједно са осталим учесницима учествовала у свечаном обележавању Дана месне заједнице "Југовићево".