Обавештење

Објављено четвртак, 10 мај 2018

У понедељак 02.априла 2018. године почиње упис будућих ученика првог разреда школске 2018/2019. године уписују се ученици рођени у периоду од 01.03.2011 до 28.02.2012. године.

Радно време: понедељак, среда и петак од 8-14

уторак и четвртак од 14-19 часова.

Документација потребна за упис :

-         Извод из матичне књиге рођених (копија)

-         Потврда педијатра о здравственом стању детета

-         Потврда о похађању припремног предшколског програма

( доставља се  када је изда предшколска установа  коју дете похађа)

-         Фотокопија личне карте једног или оба родитеља као доказ о пребивалишту детета

Приликом уписа и предаје документације родитељи ће бити обавештени о термину провере спремности за полазак у школу  која се врши у канцеларији педагошко-психолошке службе школе.

Добро нам дошли драги будући прваци !!!!!

Уручена признања „Капетан Миша Анастасијевић”

Објављено среда, 13 децембар 2017

У свечаној сали Матице српске уручена су признања „Капетан Миша Анастасијевић” за подручје Јужнобачког округа.

nagrade kapetan misa anastasijevic1
Фото: Дневник (Ф: Бакић)

Оцењивање и вредновање предузетничког стваралаштва већ 17 година организује „Медија инвент”, у оквиру пројекта „Пут ка врху”, с основном идејом да се афирмише привредно и друштвено стваралаштво Србије, а однедавно и Републике Српске и Дистрикта Брчко. Награђено је двадесет компанија и појединаца који својим радом и залагањем доприносе стварању квалитетног пословног амбијента и развоју привреде.

Опширније: Уручена признања „Капетан Миша Анастасијевић”

Нови подови у нашој школи

Објављено субота, 08 новембар 2014

Након више од 35 година наша школа је добила нове подове. Сада нам је школа лепша и чистија.

Опширније: Нови подови у нашој школи

Дан месне заједнице Југовићево

Објављено понедељак, 01 јун 2015

Група ученика из 4-1, ОШ"Светозар Марковић Тоза" је 21.04.2015. пригодним програмом заједно са осталим учесницима учествовала у свечаном обележавању Дана месне заједнице "Југовићево".